Ленс та Велозу: Велика перемога! Ми у півфіналі. ФОТО

Динамо Київ 26 Березня, 22:01 2510
Ленс та Велозу: Велика перемога! Ми у півфіналі. ФОТО     | 19-27
Легіонери «Динамо» святкують вихід «біло-синіх» до півфіналу Кубку України та діляться командними фото.

Справжня кубкова битва «Металіста» і «Динамо» викликала вибух емоцій для усіх уболівальників столичного клубу. Мігель Велозу, Джермейн Ленс та Браун Ідейє навіть поділилися декількома кадрами командної ейфорії.

Мігел Велозу додав наступне фото із підписом: Сьогодні здобули гарну перемогу та вийшли до півфіналу Кубку України! Класні та скажені товариші по команді!

Джермейн Ленс та Браун Ідейє виклали дуже схожі фотографії. Джермейн підписав: «Велика перемога, і тепер ми крокуємо до півфіналу!» Браун: «Сьогодні була велика гра

Згодом Ідейє додав ще одне фото із підписом: «Важка робота приносить свої плоди».