Огнєн Вукоєвич: «Президент поставив завдання - чемпіонство і Кубок»

Динамо Київ 26 Березня, 22:32 968
Огнєн Вукоєвич: «Президент поставив завдання - чемпіонство і Кубок»        | 19-27
Опорний півзахивник «Динамо» Огнєн Вукоєвич поділився з каналом «Футбол 1» емоціями після драматичної перемоги над «Металістом» (3:2):

Опорний півзахивник «Динамо» Огнєн Вукоєвич поділився своїми емоціями після драматичної перемоги над «Металістом» (3:2):

- Вважаю, що «Динамо» провело дуже хорошу гру. Ми могли виграти з більшим рахунком - 4:1 або 5:1, але не реалізували свої моменти. Потім в кінці матчу рахунок вже був небезпечним. Тому потрібно було забивати свої голи і вирішувати долю матчу задовго до фінального свистка. Але грою «Динамо» я задоволений.

- Чи були у вас сьогодні претензії до суддівства?

- Ні, я думаю, що арбітр дуже добре провів сьогоднішню зустріч, - сказав Огнєн в інтерв`ю для офіційного сайту ФКДК.

- Огнен, матч склався важче, ніж ви очікували?

- Не потрібно списувати Металіст з рахунків. У них хороший колектив. Сьогодні ми були сильнішими. У Металіста є проблеми, але це має їх тільки загартувати.

- Є переваги, з ким грати у півфіналі?

- Звичайно, що не хотілося б потрапити на «Шахтар», але це жереб, так що нарікати не доводиться, - сказав Огнєн в інтерв`ю для faeri.ru

- Нам президент поставив завдання - виграти чемпіонство і Кубок. Обіграли «Металіст» на виїзді, це завжди важко. Йдемо далі, боремося за Кубок. В неділю буде дуже важлива гра з «Дніпром». Можу сказати, що сьогодні «Динамо» показало дуже хорошу гру, - сказав Огнєн в ефірі програми Футбол News.