Володимир Гоменюк: «Динамо» провело чотири офіційні зустрічі, а ми - одну»

Динамо Київ 26 Березня, 23:05 744
Володимир Гоменюк: «Динамо» провело чотири офіційні зустрічі, а ми - одну»      | 19-27
Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк поділився враженнями від матчу харків'ян проти київського «Динамо» (2:3).

Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк в інтерв`ю для terrikon.com поділився враженнями від матчу харків'ян проти київського «Динамо» (2:3).

- На початку гри у «Металіста» була перевага, але Ви тут же пропустили гол. Психологічно це на команді позначилося?

- У принципі, так... адже почали ми непогано, створювали моменти, контролювали гру ... Потрібно дивитися перший гол - там начебто поза грою було. Було чи не було, а пропустили першими.

- А в другому таймі опустили руки?

- Після третього м'яча - так, не всі вже поверталися назад. Хоча могли і зрівняти рахунок, адже після гола Юссуфа послідував емоційний сплеск. І відзначся Клейтон Хав'єр - все було б інакше. Сьогодні видно було, що всі хотіли виграти. Немає такого, що погано діяли на полі або хтось взагалі не хотів грати. всі викладалися

- У Вас важкий тиждень - зустрічі з «Динамо» і «Шахтарем». Сили якось розподіляли?

- Ні. Як же можна їх розподіляти в таких матчах? Всі виходять на поле - і максимально викладаються в той час, який відвів тренер. Далі у нас «Шахтар» - відновлюємося і будемо готуватись на гру з Донецьком.

- Перенесення матчу з «Севастополем» могло позначитися?

- Думаю, ні. Тому що там тільки три зайвих дня. Але «Динамо» провело перед цією зустріччю чотири офіційні зустрічі, а ми - одну. У цьому у них була перевага. Десь у другому таймі це і позначилося. Вони більше на контратаках контролювали гру.