Рахаєв: «Металіст» більше живий чи мертвий? Не дочекаєтеся!

Динамо Київ 26 Березня, 23:06 763
Рахаєв: «Металіст» більше живий чи мертвий? Не дочекаєтеся!     | 19-27
В.О. головного тренера «Металіста» Ігор Рахаєв про матч з «Динамо» та кадрові проблеми команди.

Ігор Рахаєв дав післяматчевий коментар у ефірі програми «Профутбол»:

- Олег Блохін сказав, що для серця сьогоднішній матч був катастрофічним, хоча його команда і перемогла. А яким матч був для Вас?

- Для серця, так. Найголовніше, щоб глядачам сподобалася гра. Думаю, що кожен глядач не був розчарований грою. У нас сьогодні була хороша підтримка з боку вболівальників, тому я б хотів подякувати всім, хто прийшов на стадіон. На жаль, помилки, які ми зробили в центрі поля, виявилися вирішальними.

- За великим рахунком, ви сьогодні не поступалися «Динамо», також мали багато моментів, щоб забити.

- Так, тільки у футболі виграє той, хто використовує помилки суперника. Сьогодні «Динамо» вдалося це зробити. Могли і ми забити, могли й вони. Матч був такий - терези.

- Перед матчем багато хто питався: «Металіст» більше живий, чи більше мертвий. Сьогоднішній матч показав, що «Металіст» більше живий?

- (посміхаючись) Не дочекаєтеся!

- У команди проблеми з центрфорвардом, адже пішов Девіч, а у Гоменюка, будемо відверті, не все виходить. Ви навіть замінили Володимира в другому таймі. Тепер будете практикувати гру і зовсім без нападників?

- У нас наступний матч з «Шахтарем» дуже важливий, а Володя - єдиний наш форвард, якого потрібно берегти. У нас немає йому заміни. Виходимо із того, що в нас є.

- На лаві запасних фактично ніким підсилити атаку. Коли повертаються Гомес, Моледо та інші футболісти?

- Гомес вже тренується, але поки ще не в формі. Соуза, думаю, буде готовий до гри з «Шахтарем».

- Сьогодні ви побачили «вогник» в очах футболістів? Сьогодні вони зіграли краще, ніж проти «Говерли».

- Хлопці і з «Говерлою» добре грали, і сьогодні непогану гру показали. Вважаю, що ми на високому рівні провели ці два матчі.

- Що сказали футболістам у роздягальні?

- Подякував їм за гру.