Лівий захисник київського «Динамо» Євген Макаренко, після перемоги у чвертьфіналі Кубка України в Харкові над «Металістом» (3:2) в інтерв`ю для faeri.ru поділився своїми враженнями від гри.
- Ми могли забивати більше, потрібно працювати над реалізацією.
Важко було протистояти Марлосу?
- Так, він дуже рухливий хлопець, дриблінг різноманітний. Важко з таким грати, але раз він не відзначився - значить ми впоралися з завданням, - наводить думку Макаренка
- Переживали в кінці гри?
- Ні, ви ж бачили, що ми могли забивати більше. Просто потрібно працювати над реалізацією.