Андронов: «Шахтар і «Динамо» розведуть в 1/2 кубка»

Динамо Київ 27 Березня, 10:53 974
Андронов: «Шахтар і «Динамо» розведуть в 1/2 кубка»   | 19-27
Російський коментатор пояснив, чому вважає, що гірники не зустрінуться з динамівцями у півфіналі.

- Гадаю, «Шахтар» і «Динамо» Київ розведуть в 1/2 кубка. Інакше «Славутич» з Другої (!) Ліги може у фінал потрапити :) - написав Олексій у своєму Твіттері.