Айїла Юссуф: «Металіст»? Я просто хочу грати

Динамо Київ 27 Березня, 10:57 1038
Айїла Юссуф: «Металіст»? Я просто хочу грати    | 19-27
У середу 26 березня на полі ОСК «Металіст» відбувся матч між харківським «Металістом» та київським «Динамо» в рамках чвертьфіналу Кубку України, який закінчився з рахунком 2:3. Півзахисник «Металіста» Айїла Юссуф, права на якого все ще належать київському «Динамо», в програмі «ПроФутбол» поділився своїми враженнями від гри.

У середу 26 березня на полі ОСК «Металіст» відбувся матч між харківським «Металістом» та київським «Динамо» в рамках чвертьфіналу Кубку України, який закінчився з рахунком 2:3. Півзахисник «Металіста» Айїла Юссуф, права на якого все ще належать київському «Динамо», в програмі «ПроФутбол» поділився своїми враженнями від гри.

- Айїла, сьогодні ви вперше зіграли проти «Динамо». Які у вас враження та як вам гра проти своїх колишніх одноклубників?

- Я грав за «Динамо» 10 років. Це моя улюблена команда. Але зараз я вже футболіст «Металіста». Я думаю, що і ми, і кияни грали добре. Просто ми втратили концентрацію і гол, який я не забив...але це футбол. Просто потрібно більше працювати. Хай щастить «Динамо» у півфіналі! Через два тижні ми знову зіграємо з «Динамо» і треба підготуватися краще. Я думаю, що все буде добре.

- Ігор Рахаєв сказав, що «Металіст» допустив багато помилок, тому пропустив 3 м'ячі. Що сьогодні не виходило?

- Ви знаєте... це футбол. Ми грали добре, але втратили концентрацію на 5-10 хв і пропустили гол. Просто потрібно багато працювати і все буде добре. Тренер у нас хороший, йому потрібно трішки часу і все у «Металіста» буде як і раніше.

- Айїла, сьогодні ви могли «поховати» Динамо. Скажімо так, ви скоротили відставання в рахунку, забили гол «Динамо», але не раділи, наскільки я розумію. Могли б і не повернутись до Києва, могли б вас там і не прийняти...

- У мене все ще діє контракт з «Динамо», а в «Металісті» я в оренді до кінця року. Я в будь-який час можу поїхати в Київ, на базу. Просто я хочу грати - це найважливіше. Я вже гравець «Металіста», але... Погано, що ми програли, але потрібно ще працювати над собою і там подивимося, як все буде.

- Ви тут у підтрибунному приміщенні нормально поспілкувалися з Олегом Блохіним. Тобто, ваші відносии залишаються хорошими. На вас ще розраховують в «Динамо»? І взагалі, що буде далі?

- Не хочу обговорювати це, але відносини у нас нормальні.

- Ви стільки років віддали київському «Динамо», а тепер граєте в оренді за «Металіст». Не прикро, що так склалася ваша кар'єра?

- Прикро, звичайно, але «Металіст» дуже хороша команда. Я задоволений і просто хочу грати.

- Якщо бути відвертим, то у кого більше шансів на чемпіонство: у «Металіста» чи в «Динамо»?

- Поки у Металіста (посміхається).