- Ігор Суркіс вважає, що у нього брендовий клуб. Але вибачте: у Ахметова всі діти отримують форму безкоштовно, а тут збирають гроші з батьків, і за м'ячі теж.
Ігор Михайлович, ви розберіться, хто у вас працює в дитячому клубі. Ви хоч знаєте це? Знову куми, якась нісенітниця. Добре, він узяв Беженара, Косовського, Белькевича, Хацкевича. Це молодець. Але він багато чого не знає, що діється в дитячому футболі, коли там тренери, які навіть у футбол не грали, - сказав тоді Леоненко.
І ось сьогодні «Динамо» зібрало на дитячій тренувальній базі представників преси та батьків, яким було продемонстровано умови, в яких займаються діти різного віку. Також були присутні керівники клубу - Ігор Іщенко, Олексій Михайличенко та дитячі тренери, які відповідали на різноманітні питання.
Як то кажуть в подібних випадках - краще один раз побачити.







