Маркевич: «Рахунок міг бути і більше»

Динамо Київ 27 Березня, 17:09 1135
Маркевич: «Рахунок міг бути і більше»   | 19-27
Екс-наставник «Металіста» прокоментував кубкову гру в Харкові.

Після чвертьфінального поєдинку Кубка України, в якому «Динамо» обіграло «Металіст» з рахунком 3:2, зв'язалися з Мироном Маркевичем і попросили оцінити вчорашню гру. Виявилося, що він дуже уважно спостерігав за телетрансляцією з Харкова.

- Була непогана гра, динамічний футбол. «Металіст» мав перевагу і по володінню м'ячем, і за кількістю ударів, - сказав Мирон Богданович. - На жаль, все вирішило те, що Харків трохи частіше помилявся в захисті. А у Києва хороші нападаючі, які й скористалися моментами.

- Підсумковий результат по грі?

- Як подивитися. Рахунок міг бути і більше, якби кияни забили пенальті. А могло бути і навпаки.

Нагадаємо, за рахунку 3:1 на користь «Динамо», Браун Ідейє не зумів реалізувати пенальті.