«Щасливий дебютувати за «Динамо», але не задоволений результатом. Наступного разу будемо сильнішими», - написав данець у своєму Instagram.

«Щасливий дебютувати за «Динамо», але не задоволений результатом. Наступного разу будемо сильнішими», - написав данець у своєму Instagram.

Фото: fcdynamo.kiev.ua