Беньямін Вербич: «Хацкевич - хороший тренер, але все залежить від футболістів на полі»
Динамо Київ16 Вересня, 20:29 1398
Півзахисник «Динамо» прокоментував втрачу очок в поєдинку з «Зорею» (1:1).
«Всі чекають від нас лише перемог. Це був важкий матч, тому що «Зоря» вдома грає дуже добре. Вважаю, що ми контролювали гру впродовж 85-ти хвилин. Тільки на п'ять хвилин в кінці першого тайму ми трохи втратили концентрацію. Не знаю, чому, але в цей відрізок часу наша гра була поганою, і ми пропустили.
Ми підтримуємо Хацкевича. Він хороший тренер, але все залежить від футболістів на полі», - сказав Вербич у коментарі програмі «Профутбол».