Спортивний директор «біло-синіх» Олексій Михайличенко прокоментував гру киян в матчі ¼ Кубку України проти харківського «Металіста».
«Це був справжній кубковий матч. Звичайно, трошки попсували нерви в кінцівці, можна було закінчити гру дещо спокійніше. З іншого боку, похвальним є прагнення грати до завершення - всі 90 хвилин. Пам'ятаєте, одного часу була така хвороба, коли кияни закінчували грати в першому таймі, а другу половину гри ходили? Потім на міжнародній арені завжди були величезні проблеми. Тому нічого страшного не сталося, в кожній грі є помилки, нереалізовані моменти. Будемо працювати. Хлопці і так працюють кожен день, але, буває, не реалізовують моменти. В цілому, вийшов хороший кубковий матч», - сказав Михайличенко в інтерв’ю клубним ЗМІ.