Артем Федецький: «Тепер думаємо лише про перемогу над «Динамо»

Динамо Київ 28 Березня, 07:36 933
Артем Федецький: «Тепер думаємо лише про перемогу над «Динамо»  | 19-27
Захисник дніпропетровського «Дніпра» Артем Федецький висловився з приводу матчу 23-го туру «Дніпро» - «Динамо», та прокоментував слова Андрія Ярмоленка про те, що він приберіг голи на «Металіст» і «Дніпро».

«Про наші перспективи завоювати золоті медалі абсолютно не думаємо. У «Дніпрі» завдання вирішують по мірі їх надходження. Ми обіграли «Шахтар», але це вже історія. Попереду - не менш важливий поєдинок проти « Динамо», в якому ми також постараємося домогтися максимального результату. Зараз «Дніпро» думає лише про перемогу над «Динамо». А підсумки будемо підбивати після останнього туру в чемпіонаті.

Що ж стосується слів Ярмоленко про його голи для нашої та харківської команди... «Металісту» нехай забиває - я, в принципі, не проти. Андрій - класний гравець, лідер «Динамо», і від нього можна чекати будь-яких неприємностей, але ми зробимо все, щоб його плани щодо «Дніпра» виявилися нереалізованими», - цитує Федецького «Динамо Киев от Шурика» посилаючись на газету «КОМАНДА».