Мирон Маркевич: «Думаю, перевага буде на боці «Дніпра»

Динамо Київ 28 Березня, 09:01 798
Мирон Маркевич: «Думаю, перевага буде на боці «Дніпра»   | 19-27
Екс-наставник збірної України та харківського «Металіста» в коментарі «Вестям» висловив власну думку з приводу матчів 23-го УПЛ.

Екс-наставник збірної України та харківського «Металіста» в коментарі «Вестям» висловив власну думку з приводу матчів 23-го туру УПЛ.

«Два таких матчі поспіль - справжній подарунок для вболівальників. Не думаю, що гра в Харкові чи в Дніпропетровську когось розчарує. Тим більше, що і ставки високі. «Металісту» обов'язково потрібно вигравати, інакше говорити про чемпіонство в цьому сезоні буде складно. Тут вже ситуація диктує команді умови. Чи буде гра такою, як з «Динамо»? Матч на матч не приходиться. Багато чого буде залежати і від «Шахтаря», а він зараз не в кращій формі. «Дніпро», на мою думку, виглядає зараз сильніше за всіх в чемпіонаті. Ніхто не може розраховувати легко повезти звідти перемогу. До того ж у «Динамо» за плечима непроста гра в Кубку України . Так що тут, думаю, перевага буде на боці «Дніпра».