Захисник «Дніпра» в інтерв’ю «СЕ» поділився своїми думками напередодні матчу з «Динамо».
- Слідом за «Шахтарем» вашу команду чекає зустріч з ще одним грандом - «Динамо». Такий напружений графік не бентежить?
- Чесно кажучи, навіть навпаки, радує. Особисто мені здається, що якщо в українському чемпіонаті буде більше таких цікавих матчів, від цього виграють як футболісти, так і вболівальники.
- Більшість фахівців сходяться на думці, що фаворитом недільної зустрічі буде саме ваша команда. Приємно, що «Дніпро» стали сприймати настільки серйозно?
- Не вважаю нашу команду фаворитом. Поєдинок в якійсь мірі можна назвати дербі, так що трапитися може все що завгодно. Єдине, що можу сказати, в неділю всі хлопці викладуться на всі сто. Звичайно, чого лукавити, нам все ж таки буде трохи легше, ніж «Динамо». Великий плюс «Дніпра» - гра в рідних стінах. У нас такі вболівальники, що навіть у найсильнішого суперника можуть виникнути великі неприємності.
- Як «Дніпро» готувався до зустрічі з киянами - у звичайному режимі або якісь нововведення все ж мали місце?
- Тренувалися так само, як і раніше. Зараз у команді чудова атмосфера - хлопці знаходяться в хорошому настрої, можна сказати, всі рвуться в бій.
- На відміну від «Динамо», яке провело непросту зустріч з «Металістом» в Кубку України, «Дніпро» тільки тренувався. Для вас це плюс чи мінус?
- Не провина «Дніпра», що ми не грали в чвертьфіналі національного кубка, хоча, повірте, хлопці були б тільки раді прийняти участь в цій стадії. В цілому, не вважаю це якоюсь перевагою. Адже цієї весни ми тож граємо дуже мало. Не секрет, що для кожного футболіста набагато краще битися на полі, ніж просто тренуватися.
- Що можете сказати про майбутнього суперника?
- «Динамо» - дуже хороша команда. Якщо восени гра киян залишала бажати кращого, то зараз підопічні Олега Блохіна набрали хорошу форму і являють собою дуже бойовий колектив. Навіть не сумніваюся, що столичний клуб побореться за золоті медалі чемпіонату.
- Кого з вінгерів «Динамо» варто побоюватися більше всього - Ярмоленка, Ленса або Гусєва?
- Столична команда може похвалитися великою кількістю висококласних виконавців у всіх лініях. Що стосується флангових півзахисників, то мені свого часу довелося протистояти Андрію Ярмоленку і Джермейну Ленсу. Обидва дуже швидкі і технічні футболісти, але сказати, хто з них краще навіть не візьмуся.
- Дружіть з ким-небудь з «Динамо»?
- Звичайно, нехай не часто, але спілкуюся з Відою і Вукоєвичем. Хоча обговорити майбутню зустріч на «Дніпро-Арені» поки не довелося. Днями обов'язково надолужимо згаяне. (Сміється).