«Відчуваю розчарування. Знову пропускаємо на останніх хвилинах зі стандарту. Важко це коментувати - зараз взагалі нічого не виходить. Начебто почали матч здорово. Але знову-таки потрібно грати надійніше в обороні. Свої моменти у нас були», - заявив гравець після матчу.
Віктор Циганков: «Відчуваю розчарування»
Фото: ФК "Динамо" Київ Автор першого голу Віктор Циганков після гри не приховував свого розчарування результатом.