Перед центральним матчем 23-го туру Прем’єр-ліги уболівальники «Дніпра» та «Динамо» проведуть спільний марш за цілісність нашої держави.
Марш розпочнеться в неділю о 14:30 на площі Героїв Майдану. Запрошуються усі уболівальники. Учасникам акції радять взяти з собою національну символіку. Про це повідомляється на офіційних сторінках Ультрас Динамо та Дніпра.



