«Мазохізм для вболівальника». Реакція соцмереж на матч «Динамо» – «Астана»

Динамо Київ 21 Вересня, 16:58 1486
«Мазохізм для вболівальника». Реакція соцмереж на матч «Динамо» – «Астана» | 19-27
1927.com.ua зібрав висловлювання вболівальників після нічиї «Динамо» з «Астаною» (2:2) у стартовому турі групового етапу Ліги Європи.