Півзахисник «Металіста»: Через події в Україні зараз тут божевільний чемпіонат

Футбол України 28 Березня, 22:24 932
Півзахисник «Металіста»: Через події в Україні зараз тут божевільний чемпіонат  | 19-27
Себастьян Бланко дав відверте інтерв'ю провідному аргентинському виданню Ole.

Себастьян Бланко дав відверте інтерв'ю провідному аргентинському виданню Ole.

«Повсякденне життя у Харкові особливо не змінилось: дуже спокійно. Деякий час тому були заворушення, мітинги, зіткнення, але більше нагнітання йде з боку ЗМІ.

Що кажуть у роздягальні? Багато хто взагалі нічого не знає. Кажуть, що це через фінансові питання. Взагалі пішли всі, хто мав хоч якісь сумніви. Раніше нас було 25 гравців основної команди, а тепер залишилося 18. Маркевич ж пішов після 9 років роботи в клубі, пішов навіть не попрощавшись...

Я тут вже три з половиною роки, це вже ціла історія. Але якщо я покину клуб у травні, то це буде не через заворушення. Адже не можна ж просто так прийти, скориставшись ситуацією, і сказати: «Адіос, я йду під три чорти!». Я можу піти, якщо буде серйозна пропозиція, бо треба рухатися вперед. Поживемо - побачимо.

Багато чого залежить також від майбутніх травневих виборів. Зараз у країні серйозні розбіжності у думках між Сходом і Заходом. Будемо сподіватися, що все вирішиться мирно, і якнайшвидше. Але зараз в Україні якийсь, неправильний, божевільний футбол. Це як футбол без глядачів в Аргентині. Можете собі таке уявити?», - риторично запитує Себа Бланко.