Вербич: «Мені подобається грати на позиції форварда»

Динамо Київ 23 Вересня, 16:32 1993
Вербич: «Мені подобається грати на позиції форварда» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич в ефірі FootballHub прокоментував перемогу над «Десною» (4:0).
«Я вже грав на позиції форварда в попередніх клубах. Мені подобається. Критика після шести матчів без перемог? Я розумію її, бо не вигравати стільки ігор поспіль практично неможливо. Ми хочемо перемагати в кожному матчі. Думаю, що сьогоднішня перемога додасть нам впевненості в наступних поєдинках. На якій позиції я буду виступати далі, буде вирішувати тренер. Мені комфортно й на фланзі, і в атаці», - зауважив Беньямін Вербич.