- Перший тайм ми провели, більш менш, пристойно. Господарі поля не так багато створили гостроти біля наших воріт. Ми грали досить організовано. При цьому у нас був шанс забити гол за рахунку 0:0. Але замість цього пропустили необов'язковий гол «у роздягальню».
У другому таймі могли зрівняти рахунок, але гольовим шансом не скористалися. А після другого голу в наші ворота «Динамо» зловила кураж. Динамівців, можна сказати, прорвало. Зрештою. І як в старі добрі часи, вони погнали свого суперника на «бессарабські ворота». І загнали нас туди. У підсумку, ми програли з непристойним рахунком ...
- Здалося, що ви запізнилися з замінами ...
- Не сказав би, що заміни підсилили нашу гру. Хльобасу поки важкувато, він багато пропустив через травму. Справа в не замінах: просто «Динамо», нарешті, зловила свою гру і виглядало сьогодні здорово.