Хавбек «Вест Хема» Деклан Райс поділився враженнями від матчу проти «Челсі», який закінився з рахунком 0:0.
«Думаю, шанси, які ми не реалізували в першому таймі, а також удар головою Андрія Ярмоленка могли б зіграти вирішальну роль в матчі, тому ми відчуваємо, що втратили два очки.
Але попри це ми всі добре показали себе і виклалися на 100%.
Доводилося багато і важко працювати, тому що вони грають з насиченим півзахистом. Це не тільки Канте, Ковачіч і Жоржінью. Еден Азар любить забігати в вільні зони, так що це була складна гра», – цитує футболіста ВВС.