Томаш Кендзьора: «Для нас було дуже важливо перемогти сьогодні»

Динамо Київ 23 Вересня, 19:50 949
Томаш Кендзьора: «Для нас було дуже важливо перемогти сьогодні» | 19-27
Польський захисник «Динамо» Томаш Кендзьора підвів підсумок переможного матчу 9-го туру чемпіонату України з «Десною» (4:0).

- Томаш, «Динамо» вдалося перервати свою безвиграшну серію, більш того, ви відзначилися забитим голом. Поділіться своїми думками з приводу сьогоднішньої зустрічі.

- Для нас було дуже важливо перемогти сьогодні. Ми зуміли забити чотири голи, не пропустили жодного м'яча. Я дуже радий, що нам вдалося здобути такий позитивний результат, це важливі три очки. Зараз вже всі думки про майбутню гру з «Маріуполем», яку ми проведемо вже через кілька днів.

- Прокоментуйте момент, коли вам вдалося відзначитися забитим голом.

- Я вирішив підключитися до атаки, Коля Морозюк дав мені відмінну передачу - між ніг суперника. Спочатку перший удар відбив голкіпер «Десни», потім суперник заблокував удари Буяльського, Вербича, м'яч опинився переді мною і пробив під дальню штангу.

- Сьогоднішня перемога була важлива, в першу чергу, з точки зору психології?

- Так, звісно. Нам було дуже важливо здобути три очки після серії з шести безвиграшних поєдинків.

- Ви згадали про майбутній матч проти «Маріуполя». Він також буде важливий для «Динамо»?

- Звичайно, нас чекає непростий поєдинок, тим більше, граємо вже в середу. Нам потрібно добре підготуватися до цього матчу, важливо відновитися.