- Томаш, «Динамо» вдалося перервати свою безвиграшну серію, більш того, ви відзначилися забитим голом. Поділіться своїми думками з приводу сьогоднішньої зустрічі.
- Для нас було дуже важливо перемогти сьогодні. Ми зуміли забити чотири голи, не пропустили жодного м'яча. Я дуже радий, що нам вдалося здобути такий позитивний результат, це важливі три очки. Зараз вже всі думки про майбутню гру з «Маріуполем», яку ми проведемо вже через кілька днів.
- Прокоментуйте момент, коли вам вдалося відзначитися забитим голом.
- Я вирішив підключитися до атаки, Коля Морозюк дав мені відмінну передачу - між ніг суперника. Спочатку перший удар відбив голкіпер «Десни», потім суперник заблокував удари Буяльського, Вербича, м'яч опинився переді мною і пробив під дальню штангу.
- Сьогоднішня перемога була важлива, в першу чергу, з точки зору психології?
- Так, звісно. Нам було дуже важливо здобути три очки після серії з шести безвиграшних поєдинків.
- Ви згадали про майбутній матч проти «Маріуполя». Він також буде важливий для «Динамо»?
- Звичайно, нас чекає непростий поєдинок, тим більше, граємо вже в середу. Нам потрібно добре підготуватися до цього матчу, важливо відновитися.