Олександр Іщенко: "Була позиційна гра на результат"

Динамо Київ 16 Вересня, 08:51 638
Олександр Іщенко: Була позиційна гра на результат | 19-27
Експерт програми «ПроФутбол» Олександр Іщенко вислов свою думку з приводу результату поєдинку «Металіст» – «Динамо».

Експерт програми «ПроФутбол»  Олександр Іщенко вислов свою думку з приводу результату поєдинку «Металіст» – «Динамо».

Олександр Іщенко: – До 90 - ї хвилини рахунок був 1:0. І якби удар Гусєва був більш вдалим, то гра могла б повернути все в інше русло. «Металіст»  грав по результату . Ми знаємо, як « Металіст» біжить в атаку - цікавіше ніж гравці «Шахтаря » та «Дніпра ». Контратаки - зараз найбільш грізна зброя харків'ян. Якраз в кінцівці їм це вдалося реалізувати в два голи.

План головного тренера на гру реалізовують футболісти. Якщо так ставитися до своїх оборонних обов'язків, як це зробив Ленс в момент з першим пропущеним голом , то ... У таких іграх один момент дорогого коштує . Один раз не допрацював - команда отримала гол .
Чи були у «Динамо» можливості виправити гру? Звичайно. Передача Тремулінаса на Ідейє, коли нігерійцю не дали пробити. Небезпечні моменти виникали і після стандартів. Можна згадати ще удар Гусєва. У цьому матчі ніхто особливо першим і другим номером не гралв. Була позиційна гра на результат. І гол отримали в роздягальню, ще раз повторюю, через грубу помилку одного гравця".