«Це була важка гра, але я гордий нашими гравцями та фанатами, які подолали весь цей шлях до Маріуполя! Велика перемога, «Динамо»!» - написав Тамаш у своєму Instagram.
«Це була важка гра, але я гордий нашими гравцями та фанатами, які подолали весь цей шлях до Маріуполя! Велика перемога, «Динамо»!» - написав Тамаш у своєму Instagram.