Двоє динамівців увійшли в десятку найкращих бомбардирів УПЛ

Динамо Київ 26 Вересня, 19:52 1265
Двоє динамівців увійшли в десятку найкращих бомбардирів УПЛ  | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Після перемоги «Динамо» над «Маріуполем» (0:2) у перенесеному матчі 4-го туру УПЛ до числа найкращих бомбардирів чемпіонату України увійшли двоє гравців киян - Віктор Циганков і Беньямін Вербич.

Вербич відзначився на 7-й хвилині матчу (після пасу Циганкова), а сам Віктор забив на 24-й, реалізувавши пенальті.

Завдяки цій перемозі підопічні Олександра Хацкевича скоротили відставання від «Шахтаря» до чотирьох очок.