- Ви граєте в країні, яка знаходиться під постійною напругою. Не краща ситуація і в Марокко, де немає ні президента федерації футболу, ні тренера збірної. І це за десять місяців до старту Кубка африканських націй у вашій країні...
- Це доля. Ситуація в Марокко дуже дратує мене. Ми будемо приймати у себе КАН - турнір, який потрібно організувати на вищому рівні, але поки цього і близько не видно!
- У вас є переваги щодо майбутнього тренера збірної?
- Головне, щоб він був компетентний і розбирався в марокканському футболі. Також важливо, щоб тренеру довіряли, щоб йому дозволили працювати на довгострокову перспективу. Алжир, який, на мій погляд, нічим не кращий за нас, зумів кваліфікуватися на другий поспіль чемпіонат світу. Чому? Тому що там працює Вахід Халілходжіч, і федерація йому довіряє. У Алжиру є те, чого не вистачає марокканській команді - стабільності!, - цитує Юнеса dinamo.in.ua
Юнес Беланда: «Ситуація в Марокко дуже дратує мене»
Марокканський півзахисник «Динамо» Юнес Беланда розповів виданню Jeune Afrique про ситуацію в марокканському футболі.