«Чекаю цього матчу! Давайте доб'ємося ще одного позитивного результату», - написав словенець в соцмережі.
Нагадаємо, що гра відбудеться завтра о 19:30 на стадіоні «Динамо» імені Лобановського
«Чекаю цього матчу! Давайте доб'ємося ще одного позитивного результату», - написав словенець в соцмережі.
Нагадаємо, що гра відбудеться завтра о 19:30 на стадіоні «Динамо» імені Лобановського