Валентин Белькевич: «Навіть у меншості ми грали на рівних»

Динамо Київ 30 Березня, 08:48 821
Валентин Белькевич: «Навіть у меншості ми грали на рівних»  | 19-27
Наставник молодіжної команди «Динамо» прокоментував виїзний поєдинок з дніпропетровським «Дніпром» і відзначив самовіддачу своїх підопічних.

Наставник молодіжної команди «Динамо» прокоментував виїзний поєдинок з дніпропетровським «Дніпром» і відзначив самовіддачу своїх підопічних:

- Насамперед, хочу подякувати хлопцям за гру. Важко грати з перших хвилин в меншості, але ніхто не опустив руки і діяв до кінця, все виконували те, що потрібно було. Так вийшло, що ми поступилися, хоча навіть у меншості грали на рівних.

- Невдовзі після вилучення «Динамо» пропустило м'яч, і команді довелося відіграватися. Чи не пожалкували в той момент, що пожертвували нападаючим Бесєдіним, а не кимось з центральних півзахисників, випустивши на поле воротаря?

- Не можна з перших хвилин при видлученні грати в авантюрний футбол, щоб відігратися або забити м'яч. По складу потрібно було прибирати когось з лінії атаки.

- Чи посилили гру заміни ? Адже наприкінці команда створила досить багато перспективних моментів...

- Усі хлопці зіграли непогано. Помилки були і будуть, постараємося їх виправляти. Повторюся, молодці, що грали до кінця.