На вивіску цього матчу реагували скептично, прогнозуючи відсутність будь-якої протидії з боку «Арсенал-Києва». Але насправді вийшов бойовий матч, в якому не останню роль відіграли судді.
При цьому, враження про арбітраж – неоднозначні. З одного боку, Миколу Балакіна варто похвалити за сміливість у питанні винесення дисциплінарних санкцій; з іншого – асистент Максим Чос кричуще підвів арбітра в полі, зафіксувавши несправедливий офсайд в моменті з голом Циганкова. Коментує експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.
- Матч виявився таким, якого не чекали. Прогнозували впевнену перемогу фаворита, але «Динамо» не зуміло легко переграти «Арсенал-Київ». Втім, могло б скластися інакше, якби на 33-й хвилині не був скасований асистентом Чосом гол Віктора Циганкова. Офсайду в тому моменті і близько не було. Це втрата концентрації уваги, яка з Чосом трапляється не вперше. Дивно лишень, чому на такі помилки немає реакції Комітету арбітрів і асистент раз за разом отримує нові призначення на Прем'єр-лігу, - каже Мирослав Іванович.
- Провини Балакіна у скасуванні цього голу немає – там вся відповідальність лежить на асистентові. Ба більше, арбітра в полі за роботу можна похвалити. Бо вилучення футболістів «Динамо» були закономірними. Бущан, реагуючи на вихід Гриня один на один, запізно вискочив з воріт, вибіг за межі штрафної площі і елементарно сфолив. Це – перешкода очевидній можливості забити м'яч, тож Балакін справедливо показав воротарю червону карточку.
А ось момент на 75-й хвилині – зразковий з точки зору суддівської роботи. Я б хотів, аби всі арбітри діяли так само сміливо. Балакін чітко бачив стрибок Шабанова в ноги Гриню і не міг не відреагувати на неадекватно агресивну поведінку гравця «Динамо». Шабанов зіграв непрофесійно.
Що стосується моменту з влучанням м'яча в руку гравця «Арсенал-Києва» після передачі Морозюка, то підстав для одинадцятиметрового тут не було, - сказав суддівський експерт.
- Отож, враження про роботу бригади арбітрів псує лише не зарахований гол Циганкова, - резюмував Мирослав Ступар.