Ігор Харатін: «У «Дніпра» гарний центр поля»

Динамо Київ 30 Березня, 13:08 927
Ігор Харатін: «У «Дніпра» гарний центр поля»  | 19-27
Капітан молодіжної команди «Динамо» після матчу з «Дніпром» розповів, які фактори вплинули на результат матчу.

- Головним чином, на підсумок вплинуло вилучення на самому початку матчу. В принципі, ми грали непогано, могли як забити, так і пропустити. Після матчу Валентин Миколайович похвалив нас за те, що всі старалися і билися до кінця . На розборі гри вже конкретніше проаналізуємо помилки. У «Дніпра» дуже гарний центр поля, з усіма суперниками у цый зоні було грати непросто. Якщо враховувати те, що майже весь поєдинок ми провели в меншості, то можна сказати, що із завданням ми впоралися. Думаю, якби грали в рівних складах, могли б перемогти. Адже навіть маючи на одного футболіста менше, ми створили 3-4 гольових моменти, тільки трохи підвела реалізація. Чи складно грати по два матчі на тиждень? Не дуже, адже ми добре відновлюємося після кожного поєдинку: ходимо в сауну, проходимо різні відновлювальні заходи, так що до кожної офіційноїй гри ми підходимо готовими на всі 100 %. І в чемпіонаті U-19, і в молодіжній першості потрібно викладатися повністю і показувати свої найкращі якості, це, перш за все, потрібно мені самому.