Прес-конференція головного тренера «Дніпра»

Динамо Київ 30 Березня, 16:45 2346
Прес-конференція головного тренера «Дніпра»        | 19-27
Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Хуанде Рамос після матчу «Дніпро» - «Динамо» (2-0) поділився своїми враженнями від гри.

Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Хуанде Рамос після матчу «Дніпро» - «Динамо» (2-0) поділився своїми враженнями від гри:

- Ми добилися важливої ​​перемоги. Забили два голи, виграли 2:0 у команди, яка бореться з нами в турнірній таблиці. Рівна вийшла гра, а перемоги добилася команда, яка була точнішою в завершальній стадії. Думаю, сьогоднішній тріумф ми заслужили. Можу сказати, що хлопці доклали величезних зусиль, щоб домогтися цієї перемоги, і потрібно їх привітати.

- Ключовий момент матчу - це травма Гусєва?

- Складно припустити. Непередбачена травма. Головне, щоб все було добре.

- Поле було погане?

- Сьогоднішнє поле не допомагало і не заважало командам, але на такому полі неможливо грати у футбол.

- Президент заходив в раздягальню?

- Ні, зазвичай президент не заходить в роздягальню.

- Яке місце передбачаєте зайняти в цьому сезоні?

- Я ж не передбачаю майбутнє. Я - тренер.

- Чи прийнято рішення їхати в Сімферополь?

- Ми цього не знаємо, це рішення федерації. Ми не володіємо такою інформацією.

- Чеберячко грав у Донецьку, а сьогодні Дуглас...

- Тільки 11 чоловік можуть грати на футбольному полі, а не 19 чи 20.