Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Хуанде Рамос після матчу «Дніпро» - «Динамо» (2-0) поділився своїми враженнями від гри:
- Ми добилися важливої перемоги. Забили два голи, виграли 2:0 у команди, яка бореться з нами в турнірній таблиці. Рівна вийшла гра, а перемоги добилася команда, яка була точнішою в завершальній стадії. Думаю, сьогоднішній тріумф ми заслужили. Можу сказати, що хлопці доклали величезних зусиль, щоб домогтися цієї перемоги, і потрібно їх привітати.
- Ключовий момент матчу - це травма Гусєва?
- Складно припустити. Непередбачена травма. Головне, щоб все було добре.
- Поле було погане?
- Сьогоднішнє поле не допомагало і не заважало командам, але на такому полі неможливо грати у футбол.
- Президент заходив в раздягальню?
- Ні, зазвичай президент не заходить в роздягальню.
- Яке місце передбачаєте зайняти в цьому сезоні?
- Я ж не передбачаю майбутнє. Я - тренер.
- Чи прийнято рішення їхати в Сімферополь?
- Ми цього не знаємо, це рішення федерації. Ми не володіємо такою інформацією.
- Чеберячко грав у Донецьку, а сьогодні Дуглас...
- Тільки 11 чоловік можуть грати на футбольному полі, а не 19 чи 20.