Як уже повідомлялося, на 20-й хвилині гри футбольних клубів «Дніпра» і «Динамо» Олег Гусєв після жорсткого зіткнення з Денисом Бойко отримав важку травму від удару коліном в голову. Зі стадіону його забирала карета швидкої допомоги.
За інформацією «Комсомольська правда в Україні», футболіста відвезли в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова. За словами головлікаря медустанови Сергія Риженка у Олега Гусєва закрита черепно-мозкова травма і розтягнення шийного відділу хребта. Прогнози травматологів досить позитивні:
- Стан футболіста стабільний. Завтра вже буде бігати, - запевнив Сергій Риженко.
Втім, цей «лікарський жарт» не потрібно підрозумівати буквально.