Артем Федецький: «Ми виконали установку на гру з «Динамо»

Динамо Київ 30 Березня, 18:41 839
Артем Федецький: «Ми виконали установку на гру з «Динамо»    | 19-27
Після закінчення матчу з «Динамо» (2:0) свою оцінку грі дав захисник «Дніпра» Артем Федецький.

- Артем, «Дніпро» сьогодні зіграв добре, практично без помилок. Згодні з цим?

- Будь-яка перемога по-своєму важка, і не важливо хто тобі протистоїть - «Динамо» чи хтось інший. Ми виконали установку на гру. Можливо трохи важкуватим виглядало поле, але воно було однаковим для обох команд. Всі прагнули грати в комбінаційний футбол, але не завжди це виходило.

- З таким же рахунком ви обіграли і «Шахтар». Команда повірила в чемпіонство?

- Будемо орієнтуватися на кожен майбутній матч. Зараз - на поєдинок з «Таврією». А очки будемо підраховувати пізніше. Ми не дивимося в турнірну таблицю, а дивимося на те, з ким доведеться зіграти.

- «Дніпро» - своєрідна команда, яка може і обіграти будь-кого, і несподівано програти...

- У футболі буває всяке. Ми в кожному матчі граємо на перемогу. Треба розуміти, що футбол - це спорт. Треба бути готовим показувати свій найсильніший футбол проти кожної команди. Скільки турів у нас залишається? Дев'ять? Значить, у нас попереду дев'ять фіналів.

- Чи можна порівняти матчі проти «Шахтаря» і «Динамо», адже рахунок вийшов однаковий, та й суперники отримували гол в роздягальню?

- Це збіг обставин. Ми створювали в обох іграх моменти, можна сказати, чекали свого шансу.

- Чи не боїться команда їхати в Сімферополь?

- Абсолютно ні. Правда, наскільки я знаю, нашим легіонерам потрібні будуть візи до Криму. Команда їхати готова, але є ще керівництво. Можливо ми будемо грати на нейтральному полі, чи в Дніпропетровську. Подивимося, - сказав Артем в інтерв`ю для офіційного сайту «Дніпра».