Євген Коноплянка: «Будь-яка перемога важлива, а ця особливо»

Динамо Київ 30 Березня, 18:47 778
Євген Коноплянка: «Будь-яка перемога важлива, а ця особливо»    | 19-27
Один з лідерів «Дніпра» Євген Коноплянка ненадовго після закінчення матчу зупинився перед журналістами, а тому в обох сторін вийшов своєрідний бліц.

- Наскільки ця перемога важлива для команди?

- Важливіше не буває. Будь-яка перемога важлива, а ця особливо.

- Ти бачив, що сталося з Олегом Гусєвим?

- Такі моменти краще не бачити взагалі. Я дивився в ті хвилини у сторону. За моєю інформацією з Олегом зараз все добре, і я радий цьому, всі ми раді. Бажаємо йому якнайшвидшого одужання.

- Будеш дивитися ввечері у записі матч «Ліверпуль» - «Тоттенхем»? Якщо так, за кого будеш вболівати?

- За красивий футбол, - сказав Євген в інтерв`ю для офіційного сайту «Дніпра».