Стрініч: «Решта ігор будуть важкими»

Динамо Київ 30 Березня, 19:16 613
Стрініч: «Решта ігор будуть важкими»  | 19-27
Лівому захиснику «Дніпра» Івану Стрінічу протягом 90 хвилин довелося грати відразу проти трьох висококласних вінгерів «Динамо» - Андрія Ярмоленка, Олега Гусєва, які постійно мінялись флангами та Джермейна Ленса, який замінив травмованого Гусєва ще в першому таймі. З усіма завданнями на матч Іван впорався, а після гри в мікс-зоні відповів на запитання журналістів.

- «Дніпро» здобув дві поспіль перемоги над своїми конкурентами. Далі буде легше?

- Ні, решта ігор будуть важкими. На виїзді буде важче грати, ніж удома. Треба готуватися.

- Що скажете з приводу важкої травми Олега Гусєва, отриманої ним у першому таймі?

- Побажаю йому удачі.

- Можеш пояснити , чому «Дніпро» гірше грає матчі з середняками, ніж з лідерами - тими ж «Шахтарем», «Динамо»?

- Не знаю, це важко пояснити. Можливо справа в психології. А психологія - важлива річ у футболі.

- Але ви готові цей психологічний бар'єр подолати?

- Думаю, що повторення того, що було минулого року, не буде. Будемо намагатися не втрачати очки там, де їх треба брати.

- У Крим їхати не боїтеся? Багато гравців говорять, що бояться туди їхати.

- Ні, ми не боїмося. Всі поїдемо туди, якщо скажуть їхати.

- Хто більше гідний лігочемпіонівського місця - «Дніпро» чи «Динамо»?

- А ви як думаєте? (посміхається)

- «Дніпро»!

- Я думаю також! (посміхається),
- сказав Іван в інтерв`ю для офіційного сайту «Дніпра».