Український спортивний журналіст, телеведучий і директор каналів «Футбол 1» і «Футбол 2» Олександр Денисов поділився думкою на своїй сторінці в Facebook з приводу грубого зіткнення між Денисом Бойко та Олегом Гусєвим в матчі «Дніпро» - «Динамо».
«Дніпро» - з перемогою! Абсолютно по справі. Канкава - гравець чемпіонату, вже зараз! Але момент Гусєв-Бойко - це червона картка.
Чому червона? Тому що голкіпер - такий же польовий гравець, як і інші, і зносити коліном голову супернику - це, м'яко кажучи, небезпечна гра», - висловився Денисов в соціальній мережі.
