Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич отримав виклик у збірну Словенії на матчі Ліги націй проти Норвегії (13 жовтня) і Кіпру (16 жовтня).

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич отримав виклик у збірну Словенії на матчі Ліги націй проти Норвегії (13 жовтня) і Кіпру (16 жовтня).
