Олега Гусєва доставлено до клініки «Борис»

Динамо Київ 30 Березня, 20:19 982
Олега Гусєва доставлено до клініки «Борис»   | 19-27
На 22-й хвилині матчу «Дніпро» - «Динамо» в штрафній площі сталося зіткнення воротаря Дениса Бойка та півзахисника Олега Гусєва.

Капітан киян отримав болісний удар коліном у верхню частину правої щелепи і впавши на землю вдарився щелепою об грунт. Прямо зі стадіону Гусєв у супроводі лікаря команди Леоніда Миронова був доставлений в дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені Мечникова.

«У клініці Олегу було проведено повне обстеження, - розповідає Леонід Андрійович. - У нього закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку средньоважкого ступеня, забій м'яких тканин обличчя, забій правого нижньощелепного суглоба, пошкодження трьох зубів. Разом із командою футболіст повернувся до Києва і прямо з аеропорту був доставлений до клініки «Борис». Тут його чекають подальші обстеження. Цю ніч він проведе в клініці під наглядом лікарів, а потім будемо вирішувати, яким чином проводити подальше лікування».