А після цього - одразу залишив конференц-зал.
Нагадаємо, що «Динамо» в матчі 2-го туру Ліги Європи зіграло внічию з «Яблонцем» (2:2).
А після цього - одразу залишив конференц-зал.
Нагадаємо, що «Динамо» в матчі 2-го туру Ліги Європи зіграло внічию з «Яблонцем» (2:2).