Червона картка: бути чи не бути? Українські арбітри прокоментували зіткнення Бойка та Гусєва

Динамо Київ 30 Березня, 22:59 4935
Червона картка: бути чи не бути? Українські арбітри прокоментували зіткнення Бойка та Гусєва     | 19-27
Колишні українські арбітри Мирослав Ступар і Віктор Звягінцев прокоментували в ефірі передачі «Великий футбол» зіткнення Дениса Бойко та Олега Гусєва, в якому дніпропетровський голкіпер завдав травму київському півзахиснику:

Колишні українські арбітри Мирослав Ступар і Віктор Звягінцев прокоментували в ефірі передачі «Великий футбол» зіткнення Дениса Бойко та Олега Гусєва, в якому дніпропетровський голкіпер завдав травму київському півзахиснику:

Мирослав Ступар: «Це зіткнення, це була ігрова ситуація і говорити про порушення немає сенсу. Це нещасливий випадок. Я співчуваю Гусєву, але давайте розберемося, щоб оправдати рухи Бойка. Для цього потрібно трішки розуміти устрій рухового апарату і, в принципі, його дії. Тобто, необхідно враховувати біологічну природу, механізм і тіло людини. Як Бойко йшов на м`яч. Так, він повинен був вистрибнути. Він вистрибнув, відштовхнувся лівою ногою, права у нього махова. Вона природньо повинна зігнутися. Бойко фіксує м`яч і в цей час під ним Гусєв, який отримує травму і тут не можна говорити про якусь упередженість чи незграбні дії Бойка. Це були його природні дії. І якби Гусєв зіграв в м`яч, то немає питань, це бузумовно була б провина Бойка. А оскільки Бойко фіксував м`яч чи йшов на нього... Він вистрибнув до цього м`яча, то важко його тут звинувачувати. Тут немає підстави його звинувачувати. Притензій немає і до головного арбітра матчу Можаровського».

Віктор Звягінцев: «Це була груба атака. Бойко заслуговував червону картку, це однозачно! По-другому тут і бути не може. Якщо людина стрибає ногами і потрапляє ногами в обличчя, то як це констактувати? Карате, кунг-фу? Може, це все ж таки футбол? Я дуже давно знаю Можаровського і не можу зрозуміти, чому в цьому епізоді у нього відбулося «гальмування». Там однозачно, що була червона картка, адже там був явний намір із ціллю нанесення травми!»