Бенуа відіграв весь матч, на 12-ій хвилині отримавши попередження. Гра закінчилася з рахунком 1:2.
Завдяки перемозі «Сент-Етьєн» має гадикап у шість очок відстані від «Ліону» та четверте місце в турнірній таблиці.
Після гри Тремулінас поділився враженнями від гри за «Сент-Етьєн»:
«Ми виступили як дуже згуртований колектив. І ми дійсно є згуртованою командою, тому не повинні розпадатися. Ця ігрова схема 3-5-2 дозволила мені вільно діяти та робити багато рейдів у центр. Дуже щасливий виступати тут. Стиль гри команди мені дуже пасує і дозволяє мені себе проявити у повній мірі. Мене тепло зустріли у «Сент-Етьєні». Це дійсно єдина сім’я. Тут доклали всіх зусиль аби я інтегрувався у гру команди якомога краще», - цитує Тремулінаса офіційний сайт «Динамо».
У наступному турі 6 квітня команда Тремулінаса прийматиме «Ніццу».