«Гру зіпсувала якість поля. Гол у роздягальню, звичайно ж, полегшив «Дніпру» виконання тактичної установки. А після другого гола у «Динамо» вже не знайшлося аргументів. «Дніпру» було простіше, він віддав невелику ініціативу «Динамо», але киянам дуже складно було скористатися цим.
Що стосується епізоду з Бойком і Гусєвим, мені здається, що воротар все ж міг би прибрати коліно. Але в динаміці все виглядало інакше і, звичайно ж, Бойко так діяв ненавмисно», - цитують «Вести» Євтушенка.
«Здавалося, такий бурхливий початок матчу з «Шахтарем» зміцнить «Металіст» психологічно, - говорить Євтушенко. - Але оборона харків'ян після голу Кости посипалася. Так само було і в кубковому матчі з «Динамо». Видно, що після відходу Маркевича є проблеми в організації гри в обороні. Деякі футболісти дозволяють собі недопрацьовувати. А видалення Вільягри повністю розбалансувало «Металіст».