На 30-й хвилині матчу після удару Миколи Морозюка зі штрафного м`яч від поперечини влетів у сітку воріт «Олімпіка».
«Динамо» попереду - 1:0.
На 30-й хвилині матчу після удару Миколи Морозюка зі штрафного м`яч від поперечини влетів у сітку воріт «Олімпіка».
«Динамо» попереду - 1:0.