Капітана київського «Динамо» Олегп Гусєв після вчорашнього важкого зіткнення було відправлено до лікарні, лікарі котрої розповіли про термін відновлення гравця.
Приблизно через тиждень Олег може повернутися до загальної групи, - про це клубні лікарі повідомили в ефірі «Профутболу».