Автор першого гола в історії збірної України Іван Гецко в інтерв’ю газеті «Сегодня» прокоментував матчі лідерів Прем'єр-ліги та травму Олега Гусєва.
- Травма Гусєва не може бути виправданням поразки «Динамо», - вважає Іван Гецко. Безумовно, ця травма зіграла велику роль, яка вплинула на цілісність гри «Динамо». Але вони за два тайми не створили, по суті, жодного серйозного моменту. Не скажу, що «Дніпро» грав на голову вище. «Дніпро» грав у свою гру, показав той стиль, який у них є - фундаментальний, «цукерковий» і дає результат. А «Динамо» не показало свої можливості. Вони не були повноцінною силою, яка могла щось протиставити «Дніпру» як в атаці, так і в обороні.
- Можна сказати, що в травмі Гусєва є чиясь вина?
- Думаю, що як і Гусєв, так і воротар грали правильно, обидва йшли до кінця. Хоча те, що відбулося - це жахливо. Дай бог, щоб Гусєв зміг відновитися найближчим часом встав на ноги. Те, що це вплинуло на гру «Динамо», це так. Це гравець ключовий, атакуючого плану, і після заміни ігрова схема киян змінилася повністю.
- Що можете сказати про матч «Металіст» - «Шахтар»?
- Божевільний перший тайм, це не те слово. Взагалі, було не дуже зрозуміло, навіщо «Шахтар» приїхав до Харкова. Але потім «гірники» зрозуміли, що так грати не можна. З суперником потрібно рахуватися. Яким би не був «Металіст», це «Металіст», і вони завжди будуть показувати свої зуби. Харків'яни були заведені. Тільки після другого тайму «Шахтар» зрозумів свою помилку та зміг показати свої справжні зуби, своє прагнення стати чемпіонами України. І вони показали, що дійсно зараз сильніші за «Металіст».
- Як оцінюєте пенальті у ворота «Шахтаря»?
- Не найбільш очевидний. Можна було як призначити, так і не призначити. Це було рішення судді.
- «Дніпро» довів, що він зараз реальний претендент на «золото»?
- Зараз «Дніпро» довів тільки одне - він може грати з нашими грандами. І зараз потрапив в ту ситуацію, коли може стати неабияким чемпіоном. І будь-яка команда, яка буде грати з ним, виходитиме, як на останній бій. Тому в дніпропетровців зараз з'являться серйозні проблеми. Спрогнозувати кінцівку чемпіонату складно. Я, як і раніше, скажу, що за чемпіонство боротимуться «Дніпро», «Шахтар» і «Динамо». «Металіст» же, швидше за все, займе четверте місце, - сказав Іван в інтерв`ю для «Сегодня».