На базі «Динамо» відбулося відкриття фінального етапу Кубка Героїв АТО

Динамо Київ 8 Жовтня, 07:58 820
На базі «Динамо» відбулося відкриття фінального етапу Кубка Героїв АТО | 19-27
У неділю, 7 жовтня, на НТБ «Динамо» в Чапаєвці відбулося урочисте відкриття фінального етапу Кубка Героїв АТО 2018 року.

В урочистій атмосфері відбулася церемонія відкриття фінального етапу, де були присутніми всі команди-учасниці, а також був покладений старт групового етапу турніру, який буде зіграний з 7 по 9 жовтня на полях НТБ «Динамо» в Чапаєвці і НТБ ДЮСШ «Динамо» на Нивках.

Нагадаємо, що, згідно з форматом турніру, в змаганні беруть участь 24 команди - переможці регіональних ліг, які поділені на групи. Чвертьфінали будуть зіграні 11 жовтня, півфінали - 12 жовтня, а поєдинок за третє місце і фінал - 14 жовтня на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського в Києві, в День Захисника України.

Крім того, в цей же день відбудеться благодійний концерт, спеціальним музичним гостем якого стане група ElienMak.