Лікар «Динамо»: «Гусєв народився в сорочці. При першій можливості йому слід поставити свічку в церкві»

Динамо Київ 31 Березня, 12:36 6370
Лікар «Динамо»: «Гусєв народився в сорочці. При першій можливості йому слід поставити свічку в церкві»    | 19-27
Після повернення з Дніпропетровська Гусєв провів ніч у київській клініці «Борис», де були проведені додаткові обстеження і скоректовано початковий діагноз.

Після повернення з Дніпропетровська Гусєв провів ніч у київській клініці «Борис», де були проведені додаткові обстеження і скоректовано початковий діагноз. На ранок динамівський капітан був виписаний і доставлений на динамівську базу в Конча-Заспу, де мінімум до ранку вівторка повинен залишатися під цілодобовим контролем медичної служби клубу.

- Стан Гусєва задовільний, - повідомив старший лікар «Динамо» Леонід Миронов. - Найстрашніше вже позаду. Якщо говорити коротко, Олег народився в сорочці. При першій можливості йому слід поставити свічку у церкві.

У понеділок вранці в «Борисі» відбувся консиліум, були проведені додаткові дослідження і зроблена остання перед випискою крапельниця. Проведена консультація у ряду фахівців: особисто я наполягав на огляді Гусєва у лор-лікаря. На жаль, там не було стоматолога, і Олегу доведеться в приватному порядку звернутися до особистого лікаря. Виявилося, до речі, що пошкоджені у нього не три, а чотири зуба.

Вночі ми провели тут більш ретельне комплексне обстеження, оскільки перше, зроблене нашими шановними колегами в Дніпропетровську, вийшло, скажімо прямо, не дуже якісним. Мабуть, в обласній клініці виявилося недостатньо сучасне обладнання. Передані на диску результати обстеження були змазаними, і наші фахівці, не зумівши їх прочитати, були змушені зробити все заново.

Поставлені спочатку діагнози, пов'язані з внутрішньочерепними ушкодженнями, не підтвердилися. Все, що виявили спочатку, виявилося анатомофізіологічними особливостями будови лицьового черепа Гусєва. Врешті, не знайдено ніяких переломів і тріщин як в черепі, так і в шийному і грудному відділі.

Спочатку у нас була підозра про важкий ступінь струсу мозку, але по клінічній симптоматиці і результатам інструментального дослідження цей діагноз знімається - у Олега струс середнього ступеня. Але підтвердилися сильні удари нижньощелепного суглоба праворуч, отримані в результаті прямого удару коліном. Плюс - у нього залишаються хворобливі відчуття з стоматологічної частини, розбиті губи, є синці, але все це - вже дрібниці.
З дозволу всіх фахівців, які брали участь у ранковому консиліумі, Олег був виписаний. Я доставив його на базу, де ми здійснили всі реабілітаційні спортивно-травматологічні процедури. Під нашим постійним контролем він перебуватиме ще добу.

- Який час займе фізична реабілітація Гусєва?

- З урахуванням явних поліпшень у нашого пацієнта, ризикну, не даючи точних прогнозів, припустити, що тижнем ми обійдемося.

Читайте також: Фахівці про стан Олега Гусєва. ВІДЕО