Відомий коментатор та футбольний експерт Віктор Вацко про чергове фіаско «біло-синіх».
- Суддівство-суддівством. У кожному матчі не можна про нього говорити. Давайте краще згадаємо, як Матеус забивав перший м'яч: йде подача зліва, Макаренко «проспав», а бразилець забиває. Давайте поговоримо про те, куди віддавав пас Драгович, і чому він туди віддавав. Давайте згадаємо, що команда створила в атаці. Хотілося б позитивних емоцій від того, що «Динамо» виходить з кризи.
Блохін якраз говорив, що його вже ніхто не «звільняє». Назабивали «Металургу», настворювали в матчі з «Таврією», набили «Металісту», захист якого ми і в цьому турі побачили. «Дніпро» зіграв як «Валенсія» в Лізі Європи. І нічого немає. Це проблема. Підбір футболістів у «Динамо» хороший: Ярмоленко, Ленс, Мбокані, Ідейє і так далі. За іменами - половина чемпіонату може тільки мріяти про такий склад. А попереду - нічого немає , - заявив Вацко у ефірі програми «Великий футбол».