Сергій Рибалка: У Чехії просто так не балують грошима футболістів

Динамо Київ 31 Березня, 16:16 896
Сергій Рибалка: У Чехії просто так не балують грошима футболістів   | 19-27
Орендований із київського «Динамо» півзахисник ліберецького «Слована» Сергій Рибалка про зарплатню та умови праці в чемпіонаті Чехії.

«Тут просто так не балують грошима футболістів. Є якийсь певний бюджет, і клуби не платять величезні суми. Тут отримують по тисячі, по дві тисячі доларів футболісти.

Тут не тримають гравців і не пропонують якісь космічні суми. Дають розвиватися далі», - сказав Рибалка у ефірі програми «ПроФутбол».